DUK

Kokias prekes galima pardavinėti šiame puslapyje?

Puslapyje galima pardavinėti visokio tipo prekes, naudotus daiktus, naujas prekes, elektronines prekes (el. knygos ir panašiai)

Kokie mokesčiai taikomi už prekybą puslapyje?

Puslapio kurėjai neima jokių mokesčių už prekybą puslapyje. Vienintelis mokestis gali būti skaičiuojamas tik už bankinį pavedimą išgryninant pinigus, jei pavedimą reikia daryti ne į PAYSERA sąskaitą. Pavedimai į PAYSERA sąskaitą neapmokestinami.

Kur pirkėjas perveda pinigus už prekes pirktas iš manęs?

Pirkėjai sumoka pinigus į UAB”Itaja” sąskaitą. Kiek pinigų esate surinke už savo pardavimus galite pasitikrinti PARDUOTUVĖS TVARKYMAS skiltyje. Kuriuos, po prekės pristatymo, galite pareikalauti pervesti į jūsų pateiktą sąskaitą

Kaip gauti pinigus į savo asmeninę banko sąskaitą?

Čia rasite išsamius paaiškinimus kaip tai padaryti “Pinigų išėmimas”

Arba tiesiog eikite PARDUOTUVĖS TVARKYMAS —–> Payments ——> Withdroval. Ir pažymėje pardavimus spauskite REQUEST

Kas tai yra “Automatiniai statymai” (Proxy bidding)

Automatiniai statymai, tai galimybė atlikti maksimalų statymą iš karto, kurio kiti dalyviai nemato. PVZ.: Jei prekės pradinė kaina yra 1€, o jūs pasiruošęs ja pirkti už 10€, galite iš karto įrašyti į statymo langelį 10€. Tokiu atveju sistema atliks tik minimalų statymą. Pradžioje sistema įrašys tik 1€, jei kitas aukciono dalyvis atliks didesnį statymą, sistema jį permuš tik minimaliu žingsniu ir tai darys, kol suma pasieks 10€. Taip galite sutaupyti ir laiką ir pinigus

Kodėl dedant skelbimą reikia nurodyti prekės svorį ?

Prekės svoris reikalingas tam, kad sistema teisingai pridėtų siuntimo kainą prie prekės kainos. Siuntimo kaina puslapyje jau nustatyta.

Iki 2kg kaina 2€.

Iki 4kg kaina 3€.

Sunkesnių kaina 5€

Bet Jūs galite nusistatyti savo siuntimų kainas savo asmeninėje parduotuvėje ir sistema skaičiuos jau Jūsų įkainius

Total Page Visits: 163 - Today Page Visits: 4